فیلم آگوست راش August Rush

 

فیلم آگوست راش August Rush

تاریخ انتشار:21نوامبر 2007

کارگردان:Kirsten Sheridan

نویسنده:Nick Castle,James V.Hart

بازیگران:reddie Highmore,Keri Russell,Jonathan Meyers

نوع فیلم :درام موزیکال

فیلم آگوست راش August Rush

خوب من فکر می کنم  که آگوست راش از اون فیلم هایی که ارزش یک بار دیدن داره،وباید که داستانش کمی شباهت به همون فیلم سلطان قلب های خودمون داره،یا گل یخ امروزی داره.

البته تفاوتشون زیاد اما در کل ،منظورم چهارچوب قصه ،شباهت دارند.فیلمی که پر از موسیقی ،موسیقی های زیبا !

قصه پسر بچه ای که با استعداد موسیقی به دنیا می آد چون که پدر ومادرش هر دو موسیقی دان هستند.

فیلم آگوست راش August Rush

البته اینم بگم بر عکس فیلم سلطان قلب ها یا گل یخ خودمون ،کارگردان این فیلم تا آخر فیلم بیننده رو توی هیجان نگه می داره و در اوج هیجان پایانی فیلم تموم می شه.که کلی تو ذوق ماها یی که عادت به پایان باز فیلم نداریم می خوره.

فکر کنید دقیقا لحظه ای که باباهه مامان رو پیدا می کنه بعد مامان هم زل زده به بچه اش که تو همون لحظه پیدا شده ،پدر می اد دست مامان رو می گیره بعد 11سال جدایی بعد مامان اصلا تعجب نمی کنه فقط لبخند می زنه،بعد پسره که داره روی سن ارکستر رهبری می کنه ،برمی گرده اون دوتا رو که تا حالا ندیده می بینه وبهشون لبخند می زنه ،بعد فیلم تموم می شه.

من یکی که همین جور مونده بودم،خیلی بد بود ،درست که تابلو بود آخر قصه چی می شه اما بهتر بود کارگردان یا فیلم نامه نویس یک زحمتی به خودشون می دادند.

ولی واقعا از اون فیلم هایی که ارزش یک بار دیدن داره.

/ 2 نظر / 211 بازدید
دختری از یک شهر دور

من این فیلم رو دیدم واقعا خیلی قشنگه ... وقتی که بابای دختره بهش گفت بچش مرده و روزی که اونو از پسره جدا کرد واقعا نراحت کننده بود... اره اینجاش برای من هم جالب بود که چرا دختره اصلا تعجب نکرد؟؟؟

اس اس

سلام... لينكت عاليه منم اين فيلمو ديدم فيلمش حرف نداره