جومونگ در ایران تلفات داد

جومونگ

جومونگ و فوتبال ایرانی

می‌گویند تب جومونگ در ایران فروکش کرده است و جـای خـود را بـه تـب رسـتگاران، مسافران و شمس‌العماره داده است، اما با نگاهی به اخبار متوجه می‌شویم که این اطلاعات درست نیست و جومونگ هنوز هم طرفداران سرسخت خود را دارد هرچند که شبکه 3 برای جا آوردن حال طرفداران این سریال مدام زمان پخش آن را تغییر می‌دهد. هفته گذشته بیشتر خبرگزاری‌ها و در ادامه بیشتر روزنامه‌های ورزشی و غیرورزشی پر شد از این خبر که بازیگر نقش جومونگ با والیبالیست‌های ایرانی در زمین حاضر شده است و با آنها تمرین کرده است.

این خبر علاقه‌مندان جومونگ را سرحال آورد، اما خبر بعدی که باز هم روی همه خبرگزاری‌ها قرار گرفت خیلی ناامیدکننده و تاسف‌برانگیز بود؛ خبر آمد که یک خانواده که برای گردش به خارج از شهر رفته بودند در برگشت برای این که زودتر به خانه برسند و تماشای جومونگ را از دست ندهند بچه 4 ساله خود را در تفرجگاه جا گذاشتند و این کودک از ترس و تنهایی فوت کرد!

می‌گویند مردم ایران و مردم چین عجیب هستند چون گاهی اقداماتی انجام می‌دهند که باور کردنش سخت است، یک خانواده ایرانی از عشق دیدن یک سریال کره‌ای بچه خود را فراموش می‌کند و مردان چینی وقتی گوشی موبایل خود را گم می‌کنند، دست به خودکشی می‌زنند.پیدا کنید پرتقال فروش را.

سارا بختیاری

منبع :روزنامه جام جم

خدایی من نمی دونم اگه این ایرانی ها جومونگ بدون سانسور می دیدند ،یعنی لحظات عاشقانه سوسانو وجومونگ یا آهنگ زیبای سریال که ساسنور شده چی می کردند.

من که واقعا متاثر شدم.

/ 6 نظر / 25 بازدید
مجتبی

بزرگترین مرجع تخصصی موبایل . . . . . . .::::::::::::::::::دانلود آزاد:::::::::::::: . . . . . . . . . . :::::::::::::پشتیبانی با معروف ترین سرور های ایرانی::::::: . . . . . .ممنون می شم یه سری به ما بزنید. و درصورت لینک مارا به نام بزگترین مرجع تخصصی موبایل لینک کنید و بهد خبر دهید با چه نامی شمارا لینک کنیم

میلاد

سلام واووووو ترکوندیا !!!! چه سرعتی [دست] ولی این عکسایی که گذاشتی از چقدر آشناس نه ؟ [گل]

snider

شماره ی یک ؟!!! مرسی که لوم نمیدین. من که نمی فهمم. متنایی که مینویسم دخترونس؟! یا لوگوی وب؟! شماره ی یک؟!!!

علیرضا ز

سلام گلم من هنوز نفهميدم اين جومونگ چي داره كه ايرانيا انقدر عاشقشن خدا رو شكر باز هم هفته اي 2 دفعه بيشتر نميزاره مطالبتو خوندم ، جالب بودن موفق باشي

پيمانه

همون بهتر كه سانسور شده ش پخش ميشه وگرنه چه جنوني ميگرفت .........

دختری از یک شهر دور

اه من تو ایران که نگاش نمیکنم اما دیدمش ولی با دقت که بشینم تک تک قسمتاشو نگا کنم نبود!!!