تست روانشناسی!آدرس شکلک ها و خوک ها!

به این سوال های روانشناسی جواب بدید.برای این که مثل اون دفعه یادتون نره که خصوصی کنید؛خودم قسمت نظرات نیازمند تایید می کنم.

امیدوارم سعی کنید ،حقیقت بگید.من سعی می کنم فردا جوابش بذارم.

تست اول:

) خود را در یک کشتی تصوّر کنید که در حال غرق شدن است. شما خود را به آب می‌اندازید و با شناکردن خود را به یک قایق نجات می‌رسانید و از آن بالا می‌روید. چند نفر دیگر را در آن قایق نجات همراه خود می‌بینید؟

2) خود را به ساحل می‌رسانید و بیابان وسیعی را در مقابل خود می‌بینید. چند وسیله شخصی و مقداری خوراکی بر می‌دارید و در جستجوی نجات، راه بیابان را در پیش می‌گیرید. چند جفت کفش برمی‌دارید؟

3) پس از یک راه‌پیمایی طولانی و سخت، از یک تپه شنی بالا می‌روید و با خوشحالی شهری را در دوردست می‌بینید. همچنین متوجه می‌شوید که در فاصله‌ای نه چندان دور در سمت راست شما واحه‌ای وجود دارد. آیا ابتدا به آنجا می‌روید و برای مدتی کوتاه، یا هر چقدر که می‌خواهید استراحت می‌کنید و یا آن که آن را نادیده گرفته به راهتان به سوی شهر ادامه می‌دهید؟

4) پس از ورود به شهر، قصری توجه شما را به خود جلب می‌کند و تصمیم می‌گیرید که وارد آن شوید. پس از عبور از دروازه‌ها، خود را در یک راهروی طولانی می‌یابید که به اتاق پادشاه منتهی می‌شود. وارد اتاق می‌شوید و شاه و ملکه را می‌بینید که در کنار هم به تخت نشسته‌اند. شاه و ملکه چه شکلی هستند؟ و چه ویژگیها و خصوصیاتی را برایتان مجسم می‌کنند؟

5) از آن اتاق خارج می‌شوید و از یک پلکان مارپیچی پایین می‌روید. تاریک و سایه‌دار است، با مشعل‌هایی بر روی دیوار که به طور نوبتی روشن و خاموش می‌شوند. همین طور که پائین می‌روید، ناگهان یک زن (اگر شما مرد هستید) و یا یک شوالیه (اگر شما زن هستید) از کنارتان عبور می‌کند. شما فقط برای یک لحظه صورتش را می‌بینید و این تصویر، یک نفر که می‌شناسید را به یادتان می‌آورد. او چه کسی است؟

6) پلّه‌ها شما را به اتاق پذیرایی می‌رساند و شما میز بسیار بزرگی با یک گیلاس پایه‌دار در وسط آن می‌بینید. به گیلاس نگاه کنید. چقدر آن پر از مایعات است؟

تست دوم:

یک زن در مراسم ختم مادر خود ، مردی را می بیند که قبلا او را نمی شناخت. او با خود اندیشید که این مرد بسیار جذاب است :\" او همان مرد رویایی من است \" و همان جا عاشق او می شود .اما هیچگاه از او تقاضای شماره نمی کند و دیگر آن مرد را نمی بیند. چند روز بعد او خواهر خود را می کشد .به نظر شما انگیزه ی او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟ چند دقیقه با خود فکر کنید و جواب های خود را یادداشت کنید

***

چون من از آدم هایی نیستم که وقتی یکی بهم خوبی می کنه ،یادم بره باید ازش تشکر کنم.

و چون می دونم هلیا جونم،بدون منت به من کمک کرده،اما من همین جا ازش تشکر می کنم

وبهتون می گم که آدرس تمام شکلک های متحرکی که من جدیدا توی وبلاگم استفاده می کنم،هلیا جون به من داده.........

و چون حس می کنم همه شما ها هم با توجه به نظرات ودر خواست ها از شکلک ها خوشتون اومده ،براتون آدرس همشون می ذارم.

اینم آدرس شکلک زرد ها

http://elija.blogfa.com/8811.aspx

یکی هم سایت

glitter-graphics

که البته باید توش بگردین تا عکس درست و حسابی پیدا کنید.

مثلا من گشتم و آدرس خوک ها رو پیدا کردم.

اینم آدرس خوک ها

/ 22 نظر / 84 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدرضا

من جواب دادم! حالا چی شد؟؟؟ [مغرور]

پسرک ریش دار...

1/هر چند نفر که جا بگیره. هرکی که بیاد قدمش سر چشم. 2/من سبک سفر میکنم. یه جفت کافیه. 3/اون موقع دیگه رسیدن کورم کرده. واهه که هیچی اگه ویلای شمال بابامم باشه میرم تو شهر. 4/لباس قرمز بلند تو تن شاه. با یه تاج خوشگل زرد و فیروزه های آبی. دستاش رو گذاشته رو دسته های صندلی. خانومه هم که به چشم خاهری خوبن. چون محرم نبود بیشتر از این ندیدم. 5/ای بابا این که همش صحنه دار شد!!! ولی وایسا بگم. فکر میکنم این زن کسیه که شوهرش تو درگیری با شاه کشته شده ولی نمیدونم شبیه کیه!!! ببخشید یادم اومد میگم. 6/ اینکه به جاهای خوب میرفت پس چرا اون زنه رو دیدم؟ گیلاساشون خوبن دیگه!!! تست دوم: به جون مادرم شوخی نمیکنم. احتمالا خاهرش هم عاشق شده. خانوما هم یه اخلاقی دارن که حالا... احتمالا با ناخونگیر افتاده به جون خاهرش... شوخی نکردما. جدی جدی. چون این که دل شماره گرفتن نداره. پس اگه مقطوع النسل هم بکنه خودش رو فایده نداره. قابلی هم نداشت.

یکی یکدونه

سلام عزیزم . سلام منو به همه دوستات برسون . چند روزه خیلی گرفتارم نتونستم سر بزنم . گلی یه لطفی کن وقتی آپ می کنی یه خبری بهم بده . ممنون میشم . [ماچ][ماچ][گل][گل]

msh

http://wearejournalists.blogspot.com/

سجاد

مگه اینا جواب خواصی داره که بعدا می خواید جوابشو بذارید؟ راجع به لذت واقعی هم در همین حد می تونم توضیح بدم که نمی شه توضیح داد چون خودم هم هنوز بهش نرسیدم. شاید بشه گفت همونی که تموم نمی شه و پشیمونی نمیاره و آدم توش غرق می شه و ... رستگار باشید.

هومن

سلام ممنون که اومدی راستش هرچی فکر کردم سوالاتت به نظرم غیرقابل پاسخ دادن بود ونتونستم بهشون جواب درست وحسابی بدم شاید هم دیگه واسه این جور تست ها کمی پیرشدم اما باید نتیجه جالب باشه بازم ممنون که خبردارم کردی[گل]

شادی

ببینم!نکنه زنه عاشق شوهر خواهرش شده![سوال] بابا جواب ها رو بذار دیگه جون به سرمون کردی![شرمنده]

سایه

اووووووووووووووووووووووووووولم هووووووووووورا[نیشخند] فکر می کنم حداقل 5 نفر جز خودمو توی قایق نجات ببینم یک جفت کفش بر میدارم اول به واحه میرم بعد وارد شهر می شم شاه و ملکه به نظرم خیلی زیبا و با ابهت میان و استقبال گرمیم ازم می کنن خصوصیت بارزشون زیبایی و محبتشونه[فرشته] راستش اون شوالیه ای که مبینم خیلی جذاب تر از کساییه که توی زندگی واقعیم می تونم ببینم[نیشخند][مغرور][عینک] گیلاسا بیشتر از نیمه پر هستند[پلک] حتماااااااااااااااااااااااااا آبجیشم می کشه تا باز اون مرده رو ببینه نا قلا[نیشخند][زبان] راستی زی زی جونم اصلا منظورم این نبود که اگه تو منو لینک نکنی لینکت نمی کنم ولی این جمله ی کلیشه ایه قدیمیه دیگه آبجی گلم راستی چشم سفید جواب تستمو به خودمم بگیا[مغرور]

زهرا

دخترتوهم چه چيزاي جالبي به ذهنت ميرسه سرفرصت مي خونمشون درمورد اون كامنت قبلي كه تووبم خوندي زي زي جون اون آقا تاحالاهزاربار براي كامنت گذاشته و چون مزخرف گفته من حذفشون كردم بهم مي گفت زهراخانم من كارگردانم بياباهم قرار بذاريم مي خوام بازيگرت كنم بيا قرار بذاريم كاري كنم گلزار و ببيني فكر كرده من احمقم مگه نه ؟

زهرا

دخترتوهم چه چيزاي جالبي به ذهنت ميرسه سرفرصت مي خونمشون درمورد اون كامنت قبلي كه تووبم خوندي زي زي جون اون آقا تاحالاهزاربار براي كامنت گذاشته و چون مزخرف گفته من حذفشون كردم بهم مي گفت زهراخانم من كارگردانم بياباهم قرار بذاريم مي خوام بازيگرت كنم بيا قرار بذاريم كاري كنم گلزار و ببيني فكر كرده من احمقم مگه نه ؟