رنگین کمان جاده ای از بهشت

نگاهت همیشه آسمانی و محبتت قطره های باران است
نویسنده : زی زی جوجو - ساعت ۱۱:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۱٦
 

سلام خدای عزیزم،

در این ثانیه های شلوغ یافتن لحظات خلوتی که بتوان با تو،به تنهایی سخن گفت چقدر سخت است.چقدر زیباست که خلوت ترین ساعات همان شبانگاه ایی است که در آن فقط شب زنده داران هستند که به امیدی با تو حرف می زنند،امیدی که آنان را سخت بیدار نگاه می دارد.

هر چند من همیشه به این می اندیشم که گرچه نیمی شب زنده دار هستند اما مسلما نیمه دیگر زمین بیدار هستند اما آیا آنان به هنگام بیداری تو را به یاد دارند؟

نگاهت همیشه آسمانی و محبتت قطره های باران است،بارانی که امروز صدای آوازش گوش های پنجره را نوازش می کردند و چشمانش را غرق اشک می ساختند.این قطره های شور با رقصی دل انگیز به سمت زمین می آمدند و عجیب بود که هیچ کدامشان قصد نداشتند اسیر دستان من شوند.

می گویند هنگام باران دعا اجابت می شود،گاه از خود می پرسم کاش می شد برای تو هم کاری کرد که ...........................

اما نمی شود و این به نظر من بزرگترین ضعف انسان بودن است.البته گاه می اندیشم که داشتن اندیشه ای پاک ،قلبی مملو از عشق و امید به تو شاید بهترین و بزرگ ترین سپاسی است که یک بنده می تواند نسبت به پروردگارش داشته باشد.

خدای عزیزم متشکرم که در عصری زندگی می کنم که می دانم خدایم کیست،چون خدایی چون تو را حتی به قد سوراخ سوزنی شناختن بهتر از شناختن خدایی همچون بت ها و.....به قدر شن های اقیانوس است.

چقدر آرامش بخش است که هیچ گاه با وجود تو تنها نیستم و تو خدایی هستی که همیشه بیدار و آگاه است،همیشه می توان با او سخن گفت ،در هر جا و زمانی که هیچ کس نیست.

این روزها اندیشه ها و دغدغه ها در جویبار زندگی ام به فراوانی به چشم می خورد.یکی از آن ها این است که می اندیشم نیک بودن چقدر سخت است و در عین حال چقدر طعم شیرینی دارد.

این روزها کشیدن افسار نفس آسان است هر چند گاه شورشی می کند که امیدم را به رام شدنش از دست می دهم.اما فکر می کنم هر بار از بار قبلی راحت تر می توان کنترلش را پس گرفت و من همه این ها را فقط فقط مدیون تو و لطف های بی پایان ات هستم.

خدای عزیزم کمک کن که هرگز دل هیچ بنده ای نشکنم،هرگز کسی رو نرجونم.

خدای عزیزم کمک کن که هرگز به هیچ کس از تو دید بدی عطا نکنم ودیگران از تو ناامید نکنم.

خدای عزیزم به همه دانشجو هایی که الان داره فصل امتحانتشون می رسه کمک کن.

.................